پیام تبریک نوروزی مهندس جعفری مدیرعامل محترم شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

پنج شنبه, ۱ فروردین, ۱۳۹۸

بهار، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی است و ما را به تاملی در خویشتن خویش فرا می خواند، باشد تا در ترنم این رویش سبز، به تولدی دوباره بیاندیشیم، تولدی برای فردا.

بهار نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

خدا را سپاسگزارم سال نو را در حالی آغاز می کنیم که توانسته ایم با یاری پروردگار متعال و با کوشش بی وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی شاهد رشد و توسعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در راستای تعالی سازمانی باشیم.

ضمن تشکر از زحمات و تلاش های صمیمانه و دلسوزانه و بی وقفه همه همکاران عزیزم خصوصا طی یکسال گذشته، امیدوارم سال ۹۸ شاهد شکوفایی و توسعه فعالیت های معدنی باشیم و بیش از پیش زحمات دست اندرکاران این حوزه در اقتصاد کشور نمایان گردد.

سال ۹۸ را با تلاش برای توسعه و تکمیل اکتشاف، توسعه پژوهش، بسترسازی بیشتر در تسهیل امور برای حضور بیشتر بخش خصوصی توانمند و کارا در عرصه های فعالیت های معدنی و توجه به همه پتانسیل ها با بهره گیری از دانش و فناوری های روز به منظور استفاده بهینه از ذخایر، ایجاد ارزش افزوده و تکمیل زنجیره تولید و استحصال و فرآوری عناصر استراتژیک و نادر از ذخایر و باطله ها و … شروع می کنیم و امیدواریم خداوند متعال لطف و مهربانی خود را مشمول ایران عزیز و ملت سربلند آن نموده و سالی پر از موفقیت و شادی و عزت و سرافرازی را رقم بزند.

 

وجیه اله جعفری

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران