پیام تبریک مدیرعامل ایمپاسکو به مناسبت روز صنعت و معدن

پنج شنبه, ۱۰ تیر, ۱۴۰۰

نامگذاری دهم تیرماه در تقویم ایران زمین به نام روز «صنعت و معدن» بیان‌گر نقش کلیدی این حوزه از اقتصاد در پویایی و بالندگی اقتصاد کلان کشور است این روز فرصتی ارزشمند است تا دست‌اندرکاران بخش صنعت و معدن درخصوص حال و آینده این حوزه زمینه‌ساز خلق طرحی نو و تعالی‌بخش برای بخش صنعت و معدن کشور شوند. بدون شک، توسعه اقتصاد غیرنفتی با توجه به مزیت ها و ظرفیت های کشور و در راستای اجرای نقشه راه معدن و صنایع معدنی می تواند توسعه و شکوفایی بیش از پیش اقتصاد را دربرداشته باشد.

بی‌گمان کسب موفقیت‌های بی‌بدیل تلاشگران عرصه معدن در بخش‌های دولتی و غیردولتی نشانه‌ای آشکار و مصداقی بارز از توسعه و پیشرفت چشمگیر فرزندان برومند این سرزمین است که در پرتو مسئولیت‌پذیری منابع انسانی متعهد و متخصص به‌دست آمده است.

اینجانب این روز بزرگ را محضر تمامی تلاشگران و جهادگران این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده، امید است با استعانت از خداوند متعال و در سالی که توسط مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) به نام “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” نامگذاری شده است، گام های موثری در راستای ارتقا و تعالی صنعت و معدن برداشته شود و شاهد رونق بیش از پیش این بخش در کشور باشیم.

 

امیرعلی طاهرزاده

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران