مدیرعامل جدید ایمپاسکو مطرح کرد: نیروی انسانی متعهد و متخصص بزرگترین سرمایه این شرکت است

شنبه, ۲ اسفند, ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران امیرعلی طاهرزاده؛ مدیر عامل  جدید شرکت، در جلسه  تودیع و معارفه ضمن تشکر از وجیه اله جعفری؛رییس هیات عامل ایمیدرو و محمدعلی صوفی؛ سرپرست قبلی این شرکت گفت: برنامه های ایمپاسکو باید بر روی ریل نقشه راه معدن که توسط وزارت صمت تدوین شده است، همانند گذشته حرکت کند.

وی در ادامه با اشاره به مسوولیت سنگینی که در ایمپاسکو برعهده خواهد داشت، گفت: ایمپاسکو بازوی اجرایی ایمیدرو است و واحدها و مجتمع های اکتشافی و معدنی بسیاری در سراسر کشور تحت مدیریت این شرکت است که باید همانند گذشته شاهد بهره وری بالا در این واحدها باشیم.

مدیرعامل ایمپاسکو خاطر نشان کرد: استفاده از توان حداکثری بخش خصوصی توانمند یکی از اتقاقات بسیار خوبی بود که در زمان مدیریت مهندس جعفری شکل گرفت و اجرا شد.

طاهرزاده تصریح کرد: سالانه ۱۶۰ میلیون تن سنگ آهن باید استخراج شود و در حال حاضر این رقم ۱۰۰ میلیون تن است و تا سال ۱۴۰۴ باید به بخش اکتشافات به عنوان پیشران در توسعه معدن توجه ویژه شود.

وی حمایت از پیمانکاران، توجه به آموزش و پژوهش و بومی سازی،معادن کوچک مقیاس و استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده را همانند گذشته به عنوان برنامه های شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مطرح کرد.

در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران ایمپاسکو برگزار شد، یوسف نژاد؛ از اعضای هیات مدیره ایمیدرو  از خدمات و زحمات محمدعلی صوفی؛ سرپرست قبلی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران تقدیر و تشکر کرد و امیرعلی طاهرزاده را به عنوان مدیرعامل این شرکت معرفی کرد.