توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت و با تاکید بر شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» انجام شد؛ ابلاغ مهم ترین برنامه‌های ۱۴۰۰ وزارت صنعت، معدن و تجارت به زیرمجموعه

یکشنبه, ۵ اردیبهشت, ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نقل از شاتا، وزیر صنعت، معدن و تجارت اهم برنامه های این وزارتخانه در سال ۱۴۰۰ را به قائم مقام امور بازرگانی، معاونان و رؤسای سازمان ها، شرکت ها، صندوق ها و مؤسسات وابسته ابلاغ کرد.
علیرضا رزم حسینی در قالب دستورالعمل اجرایی، مهمترین برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۴۰۰ را برای اجرا به زیرمجموعه این وزارتخانه ابلاغ کرد.
برنامه های ابلاغی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای سال ۱۴۰۰ با استناد به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه، اولویت های اختصاصی و عمومی ابلاغی ریاست جمهوری و سایر اسناد بالادستی و در راستای استقرار نظام برنامه ریزی در وزارت صمت تدوین شده است.
رزم حسینی در این ابلاغیه تاکید کرده است که برنامه های سال ۱۴۰۰ وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» تدوین شده و گزارش عملکرد برنامه های ابلاغی باید به صورت ماهانه ارائه شود.