البرز مرکزی در سال ۹۸ خوش درخشید

یکشنبه, ۱ تیر, ۱۳۹۹

شرکت زغالسنگ البرز مرکزی ظرفیت های مطلوبی در خصوص شستشوی زغال با احداث کارخانه زغالشویی طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا ایجاد کرده که تأمین بستر نامحدود تناژ خریداری زغال را فراهم نموده و نیز توان مالی پرداخت بروز صورت وضعیت های ماهانه زغال معادن را داراست.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، تأمین و خرید زغال های ورودی کارخانه زغالشویی این شرکت از معادن شرکت سامان سوادکوه، معادن زغالی استان های مازندران، گلستان و سمنان می باشد که موجب دمیدن روحی تازه در البرز و این معادن شده تا جاییکه سودآوری شرکت زغالسنگ البرز مرکزی در سال ۹۸ نسبت به سال های گذشته معدنکاری در این معدن رکورد چشمگیری را به ثبت رساند.

با توجه به نصب تجهیزات بومی و کاملا ایرانی نظیر کراشر (سنگ شکن) و اسپیرال های جدید دو مرحله ای (مارپیچی)  و بهینه سازی تجهیزات، راندمان کارخانه به حدی مطلوب شده است که از فرآوری مجدد زغال های کم عیار در سال گذشته ۲۰ هزار تن کنسانتره استحصال شد.

گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران حاکیست جهت ارتقاء و بهبود وضعیت پرسنل شرکت که از سرمایه های اصلی هر شرکتی می باشند، شرکت زغالسنگ البرز مرکزی طرح طبقه بندی برای کارکنانی که در قالب قرارداد تأمین نیروی انسانی در شرکت مشغول بوده اند را جاری کرد همچنین کمک های اجتماعی، رفاهی، سلامت، ورزشی و مزایای دیگر را برای تمامی کارکنان (رسمی، قراردادی و شرکتی) محقق و نیز طرح همسان سازی و اصلاح حقوق کارکنان تابع قانون کار و طرح طبقه بندی مشاغل را برای کارکنان رسمی اجرا کرده است. همچنین آموزش های مطلوبی در خصوص بالا بردن سطح دانش و توانایی پرسنل برنامه ریزی و پیاده شد.

بر اساس این گزارش شرکت زغالسنگ البرز مرکزی درخصوص تجهیز و آماده سازی معدن گلیران، با توجه به شرایط فعلی معدن با انجام تمهیداتی تولید ۴،۵۰۰ تن ماده معدنی درماه را از معدن مذکور تثبیت کرده و با برنامه ریزی های آتی جهت ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز، طرح توسعه آن را در دست اقدام دارد.